Cześć ! To najnowsza odsłona serwisu PHP Video Tutoriale. Jeżeli znasz nas, to wiesz że jesteśmy (lub w sumie byliśmy) z wami już prawie 15 lat temu z pierwszymi kursami video do PHP. Tak ! To ja stworzyłem jedne z pierwszych kursów video do PHP (koszyk, czy namiastkę serwisu Flickr) jeszcze przed Eduweb.pl czy Strefą Kursów. Wtedy mogłeś kupić taki kurs już za 30 PLN płacąc PayPalem (także uczyłem jak zaimplementować bramkę płatniczą do swojego serwisu PHP).

Niestety życie układa plany czasem niezależnie od naszej woli i musiałem zamknąć serwis, gdyż nie był aktualizowany przez wiele lat. Lepiej nie istnieć niż oferować słaby produkt. Teraz dostałem nawet sporo wiadomości (szczególnie na YouTube czy LinkedIn) od osób, które uczyły się z moich kursów i teraz pracują jako profesjonalni developerzy (głównie PHP i Java). To bardzo miłe.

Nie mam zamiaru z nikim konkurować. Znam się trochę na marketingu i nie porywam się z motyką na słońce jak to się mówi. Postanowiłem odgrzać “zimnego kotleta” jakim jest PVT i popisać artykuły związane z IT. Znajdzie się wiele tematów gdyż w wieku lat 40+ postanowiłem ponownie pójść do szkoły i studiuję na University of London … oczywiście IT. Stara miłość nie rdzewieje.

Pozdrawiam was wszystkich . Seweryn